بلاگ

اخبار، امکانات جدید و مقالات فنی

اینتلیور چیست و چگونه به کسب‌و‌کار‌های آنلاین کمک می‌کند؟

What is inteliver and how does it help online businesses

 اینتلیور چیست؟

اینتلیور یک سرویس مدیریت تصاویر ابری برای کسب‌وکار‌های آنلاین است. اینتلیور به وب‌سایت‌ها کمک می‌کند تا تصاویر وب‌سایت خود را به صورت بهینه شده و در فرمت‌ها و اندازه‌های مختلف جهت هر نمایشگر به کاربران خود نشان دهند.

در دنیای امروز سرعت بارگزاری صفحات وب‌سایت‌تان روز‌به‌روز مهم‌تر می‌شود. کاربران انتظار دارند تا وب‌سایت شما در حدود سه ثانیه بارگزاری شود. شما حدود ۵۰ درصد از کاربران‌تان را در صورتی که زمان بارگزاری وب‌سایت‌تان بیش از شش ثانیه زمان ببرد از دست می‌دهید. 

از طرف دیگر امروزه موتور‌های جستجو نیز اولویت بسیار بالاتری برای سرعت بارگزاری وب‌سایت در نظر می‌گیرند. سرعت بالای بارگزاری وب‌سایت به‌علاوه بهینه بودن و فشرده‌سازی مناسب تصاویر به صورت مستقیم در سئو وب‌سایت شما تاثیر‌گزار است.

 

اینتلیور چه کمکی به کسب‌و‌کار آنلاین شما می‌کند؟

تقریبا ۶۰ الی ۸۰ درصد از حجم وب‌سایت‌تان را تصاویر تشکیل داده‌اند.  با بهینه کردن و فشرده‌سازی مناسب تصاویر وب‌سایت شما می‌توانید تا ۵۰ درصد از حجم وب‌سایت خود را کاهش دهید و وب‌سایتی بسیار با زمان بارگزاری بسیار سریع‌تر داشته باشید. با این وجود به‌دلیل نبود یک راه‌کار واحد و در بعضی موارد پیچیده بودن فرآیند بهینه‌سازی، تصاویر وب‌سایت بسیاری از کسب‌و‌کارهای آنلاین بهینه نمی‌باشد.

اینتلیور یک نرم‌افزار به عنوان سرویس ابری است. این بدین معناست که اینتلیور این امکان را برای کسب‌و‌کارهای آنلاین فراهم می‌آورد تا بدون تغییرات اساسی و تقریبا بدون تغییر کد وب‌سایت خود با اینتلیور یک‌پارچه شوند و تصاویر وب‌سایت خود را به صورت بهینه و با فشرده‌سازی پیشرفته به کاربران خود نشان دهند و در نهایت وب‌سایتی بسیار سریع‌تر و بهینه‌تر داشته باشند.